Obraný sprej SABRE rtěnka

 
  • 1 z 3
 
Spreje SABRE RED vždy obsahují 10% koncentraci dráždivé látky OC (Oleoresin Capsicum – výtažek z kajenského pepře) a rozdělují se na série H2O, tj. nosné médium je destilovaná voda a DPS (Dual Propellant System), kde je použito kombinace dvou nosných látek ke zvýšení účinnosti a většímu počtu dávek při stejném množství náplně ve spreji.
Dostupnost 2. dny
Cena 247,11 Kč bez DPH
299 Kč    
Kód produktu LS-22-US
Výrobce Sabre-Security Equipment Corporation
Kategorie Pepřové spreje
Záruka 24 měsíců
 

Pepřový sprej ve tvaru dámské rtěnky je novinkou v nabídce produktů SABRE na českém trhu, díky malým rozměrům a dokonalé kamufláži rtěnky je tento obranný prostředek nedílnou součástí obsahu kabelky každé moderní ženy. 

I přes své malé rozměry poskytuje tento sprej stejný účinek jako ostatní,,dospělé" pepřové spreje. 

Popis:

  • Model: LS-22-US
  • Váha+obsah: 22 gr/23,7 ml
  • Počet použití: cca. 10 x
  • dop. vzdálenost pro použití: do 3. metrů
  • typ trysky : Powerful stream- tekutá střela
  • Nejvyšší účinnost na těle: oči

Spreje SABRE vyrábí americká firma Security Equipment Corporation, která se zabývá výrobou těchto sprejů  od roku 1975. Spreje SABRE RED vždy obsahují 10% koncentraci dráždivé látky OC (Oleoresin Capsicum . výtažek z kajenského pepře) a rozdělují se na série H2O, tj. nosné médium je destilovaná voda a DPS (Dual Propellant System), kde je použito kombinace dvou nosných látek ke zvýšení účinnosti a většímu počtu dávek při stejném množství náplně ve spreji.

Pepřové spreje SABRE RED jsou přes své malé rozměry a lehkou hmotnost robustním a spolehlivým ochráncem, protože obsahují nejúčinnější dráždivou látku na trhu, která dosahuje 2.000.000 SHU (jednotka pálivosti). Pro srovnání nejpálivější chilli papričky dosahují cca 70.000 jednotek stejných jednotek. Zeptejte se prodejce, kolik SHU má účinná látka laciného pepřového spreje, který nabízí pro vaši ochranu v kritických situacích. Nešetřete na bezpečnosti , obranné spreje SABRE RED vás dokážou efektivně a spolehlivě vytáhnout se zdravou kůží z kritické situace, která může ohrožovat váš život. Obranné spreje SABRE RED jsou neletálním a netoxickým prostředkem, který útočníka zcela vyřadí z provozu na cca 15-20 minut, ale nezanechá dlouhodobé nebo trvalé následky.

  • Spreje jsou vybavené pojistkou proti nechtěnému zmáčknutí (např. vkapse), zároveň však umožňující jeho intuitivní a rychlé odjištění při použití.
  • Náplň sprejů je netoxická a nehořlavá, na přírodním základě. Obsahuje barvivo, které ulpívá na pokožce a oblečení, lze tedy útočníka identifikovat i později.
  • Pod UV lampou je možné zasažení sprejem rozpoznat ještě 48 hodin poté.

Spreje SABRE RED jsou schválené do prodeje vČR a je deklarována jejich zdravotní nezávadnost.
Obranné spreje SABRE RED představují vsoučasnosti to nejúčinnější a nejlepší na českém trhu.

           

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.