Pepřový sprej Sabre Red MK-3 Gel 1,8 oz

 
Tip Efekt lupa
  • 1 z 2
 
Gelový pepřový sprej - Náplň spreje je v gelové formě takže , při případném použití nehrozí nebezpečí zasažení uživatele vlivem ,,špatného větru". Gelová tekutina ulpívá na zasaženém útočníkovi, zasahuje sliznice, účinkuje
Dostupnost 2. dny
Cena 495,04 Kč bez DPH
599 Kč    
Kód produktu MK-3-GEL-H-US
Výrobce Sabre-Security Equipment Corporation
Kategorie Pepřové spreje
Záruka 24 měsíců
 

  Sabre RED 1,8 oz Pepper gel

  • Obsah náplně 53 ml

Ochrana v bezpečné vzdálenosti od potencionálního útočníka (až 5. metrů)  je hlavní předností tohoto profesionálního pepřového spreje, který používají například policisté v Los Angeles. Tento sprej při použití vyvíjí gel, který ulpívá na kůži i oblečení útočníka a jde velmi nesnadno odstranit a tím pádem se prodlužuje jeho účinost.

Díky tomu že je náplň spreje je gelová, nedochází při použití k vychýlení paprsku gelu vlivem vnějších podmínek, jako je  např. vítr, proto je tento sprej vhodný i pro naprosté laiky, kteří nemají zkušenosti s použitím takovýchto obranných prostředků.

 

Spreje SABRE vyrábí americká firma Security Equipment Corporation, která se zabývá výrobou těchto sprejů  od roku 1975. Spreje SABRE RED vždy obsahují 10% koncentraci dráždivé látky OC (Oleoresin Capsicum . výtažek z kajenského pepře) a rozdělují se na série H2O, tj. nosné médium je destilovaná voda a DPS (Dual Propellant System), kde je použito kombinace dvou nosných látek ke zvýšení účinnosti a většímu počtu dávek při stejném množství náplně ve spreji.

  • Spreje jsou vybavené pojistkou proti nechtěnému zmáčknutí (např. vkapse), zároveň však umožňující jeho intuitivní a rychlé odjištění při použití.
  • Náplň sprejů je netoxická a nehořlavá, na přírodním základě. Obsahuje barvivo, které ulpívá na pokožce a oblečení, lze tedy útočníka identifikovat i později.
  • Pod UV lampou je možné zasažení sprejem rozpoznat ještě 48 hodin poté.

Spreje SABRE RED jsou schválené do prodeje vČR a je deklarována jejich zdravotní nezávadnost.
Obranné spreje SABRE RED představují vsoučasnosti to nejúčinnější a nejlepší na českém trhu.

           

 

Podobné produkty

Objem náplně 54 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.