Pepřový sprej Sabre Red Law Enforcement Crossfire MK-3 Stream

 
  • 1 z 2
 
Pepřové sprej Sabre Red řady Law enforcement pro osobní ochranu i profesionální použití ve službě
Dostupnost 2. dny
Cena 357,02 Kč bez DPH
432 Kč    
Kód produktu 52CFT10
Výrobce Sabre-Security Equipment Corporation
Kategorie Pepřové spreje
Záruka 24 měsíců
 

Sabre Red Law Enforcement  Crossfire MK-3 Stream

Plně profesionální obranný pepřový sprej, který využijí příslušníci ozbrojených zborů ČR při výkonu své služby, stejně tak jako zaměstnanci bezpečnostních agentur a ostatní pracovníci v sektoru komerční bezpečnosti, kde hrozí útok na jejich osobu nebo , kdy je třeba chránit život a zdraví ostatních občanů a použití střelné zbraně by bylo nemožné nebo nepřijatelné vzhledem k okolním podmínkám.

Tento sprej může být samozřejmě použitý i v civilním životě jako velmi účinný obranný prostředek  pro všechny, kteří potřebují zvednout hranici své osobní ochrany

Tento sprej má provedení trysky STREAM - což znamená uzký přesně směrovaný paprsek účinné látky , který tryska vystřeluje na vzdálenost až 5. metrů a to velmi přesně.

Obsah náplně je 54. ml 

Počet účinných použití 6-8 x

Spreje SABRE vyrábí americká firma Security Equipment Corporation, která se zabývá výrobou těchto sprejů  od roku 1975. Spreje SABRE RED vždy obsahují 10% koncentraci dráždivé látky OC (Oleoresin Capsicum . výtažek z kajenského pepře) 1,33 %  Major Capsaicionids pro zvýšení účinnosti. Dále se  rozdělují se na série H2O, tj. nosné médium je destilovaná voda a DPS (Dual Propellant System), kde je použito kombinace dvou nosných látek ke zvýšení účinnosti a většímu počtu dávek při stejném množství náplně ve spreji.

Pepřové spreje SABRE RED jsou přes své malé rozměry a lehkou hmotnost robustním a spolehlivým ochráncem, protože obsahují nejúčinnější dráždivou látku na trhu, která dosahuje 2.000.000 SHU (jednotka pálivosti). Pro srovnání nejpálivější chilli papričky dosahují cca 70.000 jednotek stejných jednotek. Zeptejte se prodejce, kolik SHU má účinná látka laciného pepřového spreje, který nabízí pro vaši ochranu v kritických situacích. Nešetřete na bezpečnosti , obranné spreje SABRE RED vás dokážou efektivně a spolehlivě vytáhnout se zdravou kůží z kritické situace, která může ohrožovat váš život. Obranné spreje SABRE RED jsou neletálním a netoxickým prostředkem, který útočníka zcela vyřadí z provozu na cca 15-20 minut, ale nezanechá dlouhodobé nebo trvalé následky.

 

 

Spreje SABRE RED se nabízí v provedení:

 

  • stryskou CONE, vystřikující látku v širokém kuželu(obsah náplně 60ml)
  • s tryskou DIRECT STREAM, což je obdoba tzv. tekuté střely, úzkého směrovaného paprsku (obsah náplně 54ml)
  • S tryskou FOAM - samoulpívající pěna (obsah náplně 54 ml)
  • Spreje jsou vybavené pojistkou proti nechtěnému zmáčknutí (např. vkapse), zároveň však umožňující jeho intuitivní a rychlé odjištění při použití.
  • Náplň sprejů je netoxická a nehořlavá, na přírodním základě. Obsahuje barvivo, které ulpívá na pokožce a oblečení, lze tedy útočníka identifikovat i později.
  • Pod UV lampou je možné zasažení sprejem rozpoznat ještě 48 hodin poté.

Spreje SABRE RED jsou schválené do prodeje vČR a je deklarována jejich zdravotní nezávadnost.
Obranné spreje SABRE RED představují vsoučasnosti to nejúčinnější a nejlepší na českém trhu.

           

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.