Plynový revolver Smith&Wesson Grizzly černý cal.9mm

 
  • 1 z 2
 
Plynový revolver firmy Umarex pod licencí Smith&Wesson s robustnějšími tvary. Kvalitní a spolehlivá zbraň made in Germany.6. ranný obranný a signální revolver, vhodný díky svým rozměrům i pro dámskou dlaň. Jednoduchá manipulace a skvělá účinnost proti útočníkům- to jsou hlavní přednosti tohoto obraného a signálního revolveru
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 4 056,20 Kč bez DPH
4 908 Kč    
Kód produktu 344.02.50
Výrobce Umarex
Kategorie Plynové revolvery
Záruka 24 měsíců
 

Plynový revolver  Smith & Wesson Grizzly 9.mm R.K. 

Naprosto autentická celokovová replika skutečného revolveru S&W Grizzly  Malé rozměry, vynikající ergonomie držení. Velmi oblíbený malý revolver s perfektním továrním zpracováním. Díky nástavci 15. mm můžete vystřelovat i zábavnou Silvestrovskou pyrotechniku a to bezpečněji než pyrotechniku odpalovanou tzv. z ruky. 

Pynové revolvery se obecně používají nejvíce jako signální prostředky pro jachtaře, horolezce, cestovatele a další činnosti, kde hrozí nebezpečí ,, ztroskotání" v divočině a nutnost signalizovat svojí polohu záchranářům pomocí 15. mm signálních světlic.To vše za velmi příjemnou cenu!

Dalším způsobem použití těchto revolverů je osobní ochrana, kdy při použití CS nebo pepřových nábojů odvrátíte útok zvířat nebo lidí na Vás a Vaše blízké. Při použití CS a Pepřových nábojů nedochází ke zranění útočníka , ale pouze k jeho zneškodnění aktivními látkami obsaženými v nábojích. Tyto obranné zbraně jsou prodejné od 18. let věku a není třeba být držitelem zbrojního průkazu. Jde o volně prodejné zbraně jako jsou vzduchovky nebo airsoftové zbraně. 

Obsah balení:
  • přepravní box
  • Revolver S&W Grizzly
  • nástavec na pyrotechniku
  • kartáček na čištění
  • uživatelský manuál
  • záruční list 

Prodej od 18. let věku 

 

Podobné produkty

Hmotnost 0.615 kg
Typ Revolver/bubínkový
Počet ran 6
Velikost Střední
Rozměry 175x61 mm
Barva Černý
Ráže 9. mm R.K.

Umarex Smith & Wesson Grizzly


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.